Co pobudza zmysły naszych mężczyzn? Co powoduje że zmieniamy się w zdecydowane i pewne siebie kobiety i kusicielki? Odpowiedzią na te pytania jest termin wszystkim znany – bielizna oraz,i jej atrybuty.
Co jest najważniejsze przy wybieraniu bielizny, kompletu bielizny dla siebie lub partnera, co powinno się mieć na oku?
Jednym z bardziej ważnych kryteriów dobrej bielizny, powinien być materiał, dlatego, że to on świadczy o komforcie noszenia jej przez ciebie i twojego patnera. To tkanina decyduje o jakości oraz także o tym czy wypełni swoją funcję w codziennym życiu ale też w wyjątkowych dla nas momentach
Stroje bieliźniane tworzone są zazwyczaj z
tkanin naturalnego pochodzenia ale też tych sztucznych. Jeśli chodzi o naturalnych materiałach najczęściej stosuje się bawełnę. O jakości bawełny świadczy długość sprężystość włókien. Wyróżniamy dwa typy bawełny- bawełna czesana i bawełna superczesana.Oby dwie są przyjemne dla skóry. Bielizna bawełniana jest bardzo zwiewna a co więcej sprawia że skóra może oddychać swobodnie. Coraz regularniej zaczyna się używać tkaniny bambusowe która często słusznie zastępuje bawełnę. Jest również aksamitne i elastyczne. Jednak w dzisiejszych czasach naturalność często zastępowane są tworzywami sztucznymi, tutaj też. Przykładem może być materiał elastanowy który od wielu lat jest udoskalany i nadal pozyskuje duże zainteresowanie i zastosowanie. Łączy się go również z naturalnymi włóknami. Zbliżony charakter ma tkanina polyamidowa – również oddychający materiał i niebywale powiewny.

Beauty 77