Portale plotkarskie oraz poradniki pisane są w głównej mierze o modzie damskiej oraz są wskazane dla czytelniczek. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są chętni do pogawędek na temat ubioru czy dbania o wygląd. Damy uważają że nie warto pytać faceta o to co założy na siebie, ma na sobie, planuje kupić.Wiadomo jednak o tym że faceci lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o stylu mężczyzn. Czy moda męska w Polsce ma się dobrze? Eksperci mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja demonstrowania odzieży w sklepach internetowych i nie tylko. Męską część kupujących zniechęca nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje ubrania. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zadajmy sobie pytanie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, jak mówią najlepiej granatowa oraz czarna. Kolejną taką rzeczą jest marynarka. Najlepiej taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia na każdą okazję!
Finalną niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym odcieniu i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki