Czy znasz 3 podstawowe słowa charakteryzujące typową kobietę? My znamy: milość, rodzina oraz wyglad. Co ukrywa się pod podanymi nazwami? Czego pragną kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? W tym artykule przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je rozgryźć. Jak postrzega siebie płeć piękna, a widzi ją płeć męska? Czego oczekują obie strony? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość ceni sobie kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują zachowania na zabój oddanego mężczyzny. Jak bardzo często mawiają w połowie pragną troski, zaangażowania w uczuciach, ale w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym ażeby obecny partner od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom też lubią zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a dopiero co relacja czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak dogodzić oczekiwaniom pięknych dam? Jak sprawić by być na pozycji lidera?
Troszcz o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj kobiece mniejsze lub wielkie potrzeby, ażeby wiedzieć które z nich bywają najistotniejsze i na nich skup się najbardziej, zwyczaj bycia niedostępnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, manewrami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno zawsze gaśnie. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna